Kopen LTC3202EMS#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 4.5V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3202EMS#PBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 1.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) PWM Dimming 125mA 10-MSOP |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 10MSOP |
| Current - Output / Channel: | 125mA |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |