Kopen LTC3261IMSE#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | -Vin, Vin/2 |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| topologie: | Charge Pump |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3261IMSE#TRPBF |
| Functie: | Ratiometric |
| Frequentie - Schakelen: | 500kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed -Vin, Vin/2 1 Output 100mA 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG SWITCHD CAP INV 12MSOP |
| Current - Output: | 100mA |
| Email: | [email protected] |