Kopen LTC3374EFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 38-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3374EFE#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 8 Output 1A 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 1A 8OUT 38TSSOP |
| Current - Output: | 1A |
| Email: | [email protected] |