Kopen LTC3410BESC6#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3410BESC6#TRPBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 300mA 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.3A SYNC SC70-6 |
| Current - Output: | 300mA |
| Email: | [email protected] |