Kopen LTC3421EUF#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.4V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.25V |
| Voltage - Input (Min): | 0.5V |
| Voltage - Input (Max): | 4.5V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN-EP (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LTC3421EUFPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3421EUF#PBF |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz ~ 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.4V 1 Output 1A (Switch) 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ 1A 24QFN |
| Current - Output: | 1A (Switch) |
| Email: | [email protected] |