Kopen LTC3490EDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 1V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 3.2V |
| Voltage - Output: | 2.8 V ~ 4 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | LTC3490EDDPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3490EDD#PBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 1.3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog Dimming 350mA 8-DFN (3x3) |
| dimmen: | Analog |
| Beschrijving: | IC LED DRVR RGLTR DIM 350MA 8DFN |
| Current - Output / Channel: | 350mA |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |