Kopen LTC3615EUF#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.6V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.25V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN-EP (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LTC3615EUFPBF |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3615EUF#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 400kHz ~ 4MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 3A 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 3A DL SYNC 24QFN |
| Current - Output: | 3A |
| Email: | [email protected] |