Kopen LTC3637IMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 76V |
| Voltage - Input (Min): | 4V |
| Voltage - Input (Max): | 76V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm) Exposed Pad, 12 leads |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3637IMSE#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 1A 16-TFSOP (0.118", 3.00mm) Exposed Pad, 12 leads |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 1A 16MSOP |
| Current - Output: | 1A |
| Email: | [email protected] |