Kopen LTC3765IMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 7.7 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | Direct Flux Limit™ |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3765IMSE#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 16-MSOP-EP |
| Beschrijving: | IC CONTROLLER GATE DR 16MSOP |
| Current - Supply: | 1.7mA |
| toepassingen: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |