Kopen LTC3816EFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 36 V |
| Leverancier Device Pakket: | 38-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LTC3816EFEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3816EFE#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 38-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC DC-DC CTLR S-PHASE 38TSSOP |
| toepassingen: | Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |