Kopen LTC4216IMS#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.3 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Current Limit, Fault Timeout |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4216IMS#TRPBF |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | Latched Fault, UVLO |
| Feature Pins: | FILTER, ON, /RESET, TIMER |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC CNTRLR HOT SWAP 10-MSOP |
| Current - Supply: | 1.6mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |