Kopen LTC4217CFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.9 V ~ 26.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LTC4217CFEPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4217CFE#PBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Kenmerken: | Thermal Limit |
| Feature Pins: | FB, /FLT, IMON, ISET, OV, PG, TIMER, UV |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 20-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC CTRLR HOT SWAP 2A 20-TSSOP |
| Current - Supply: | 1.6mA |
| Current - Output (Max): | 2A |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |