Kopen LTC4360ISC8-2#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 80 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-8 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Andere namen: | LTC4360ISC8-2#TRMPBF-ND LTC4360ISC8-2#TRMPBFTR LTC4360ISC82TRMPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4360ISC8-2#TRMPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Handheld/Mobile Devices PMIC SC-70-8 |
| Beschrijving: | IC OVERVOLTAGE PROT CONT SC70-8 |
| Current - Supply: | 220µA |
| toepassingen: | Handheld/Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |