Kopen LTC4367IMS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4367IMS8#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 8-MSOP |
| Beschrijving: | SUPPLY PROTECTION CONTROLLER |
| Current - Supply: | 70µA |
| toepassingen: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |