Kopen LTC4380CMS-3#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Working: | 4 ~ 72V |
|---|---|
| Voltage - Klem: | Vcc + 13.5V |
| Technologie: | External Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4380CMS-3#PBF |
| Beschrijving: | IC LOW CUR SURGE STOPPER 10MSOP |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |