Kopen LTC6248CMS#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.25 V, ±1.25 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP |
| slew Rate: | 90 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6248CMS#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 180MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 180MHZ RRO 16MSOP |
| Current - Supply: | 1.25mA |
| Current - Output / Channel: | 100mA |
| Current - Input Bias: | 400nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 120MHz |
| Email: | [email protected] |