Kopen LTC6255CDC#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | 6-DFN (2x2) |
| slew Rate: | 1.8 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Strip |
| Verpakking / doos: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6255CDC#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 6.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-DFN (2x2) |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 6DFN |
| Current - Supply: | 65µA |
| Current - Output / Channel: | 35mA |
| Current - Input Bias: | 5nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 4.5MHz |
| Email: | [email protected] |