Kopen LTC6262IMS#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 400µV |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6262IMS#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 30MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail |
| Beschrijving: | IC OP AMP DUAL 30MHZ RRIO 10MSOP |
| Current - Supply: | 245µA |
| Current - Output / Channel: | 40mA |
| Current - Input Bias: | 50nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |