Kopen LTC6957HMS-1#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 12-MSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | LVPECL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6957HMS-1#PBF |
| Invoer: | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 300MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 300MHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Email: | [email protected] |