LVC25FR075EV
Onderdeel nummer:
LVC25FR075EV
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES SMD 0.075 OHM 1% 1W 2512
Data papier:
LVC25FR075EV.pdf
Invoering
Kopen LVC25FR075EV met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:2512
Size / Dimension:0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm)
Serie:LVC
Weerstand (Ohm):0.075
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2512 (6432 Metric)
Andere namen:OHLVC25FR075EV
OHLVC25FR075EV-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LVC25FR075EV
Hoogte - Zittend (Max):0.026" (0.65mm)
Kenmerken:Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.075 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Beschrijving:RES SMD 0.075 OHM 1% 1W 2512