Kopen LVC25JR020EV met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±350ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 2512 |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm) |
| Serie: | LVC |
| Weerstand (Ohm): | 0.02 |
| Vermogen (Watt): | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2512 (6432 Metric) |
| Andere namen: | OHLVC25JR020EV OHLVC25JR020EV-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LVC25JR020EV |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerken: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.02 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |
| Beschrijving: | RES SMD 0.02 OHM 5% 1W 2512 |
| Samenstelling: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |