Kopen LVR040S-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 24s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.453" L x 0.150" W (11.50mm x 3.80mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LVR |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.9 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 600 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | A41362-000 LVR040S-2-ND LVR040S-2TR LVR040S2 LVR040STR LVR040STR-ND |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LVR040S-2 |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.770" (19.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 0.4A |
| Current - Trip (It): | 900mA |
| Current - Max: | 5.5A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 400mA |
| goedkeuringen: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |