Kopen LX8117B-00CDT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | Adjustable |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 15V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 1.15V @ 1.2A |
| Leverancier Device Pakket: | TO-252, (D-Pak) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LX8117B-00CDT |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adjustable TO-252, (D-Pak) |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ TO252 |
| Current - Output: | - |
| Current - Limit (Min): | 1.2A |
| Email: | [email protected] |