Kopen M5060THC800 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.35V @ 60A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 800V |
| Leverancier Device Pakket: | Module |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | M5060THC800 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 3 Common Cathode Standard 800V 60A Chassis Mount Module |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 3 Common Cathode |
| Beschrijving: | DIODE MODULE 800V 60A |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 60A |
| Email: | [email protected] |