Kopen MA2Q70500L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 370mV @ 1A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Leverancier Device Pakket: | NMiniP2-J1 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214BA |
| Andere namen: | MA10705-(TX) MA10705-00L MA10705-TX MA10705TR MA10705TR-ND MA2Q70500LTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MA2Q70500L |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 30V 1.5A Surface Mount NMiniP2-J1 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A NMINIP2 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 3mA @ 30V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 1.5A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 90pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |