Kopen MA2ZD0200L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 20V |
| Leverancier Device Pakket: | SMini2-F1 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 5ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-90, SOD-323F |
| Andere namen: | MA2ZD02 MA2ZD0200LTR MA2ZD02TR MA2ZD02TR-ND |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 125°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MA2ZD0200L |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SMini2-F1 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 10V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 500mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | 60pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |