Kopen MA3X1000GL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Leverancier Device Pakket: | SMini3-F2 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 60ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-85 |
| Andere namen: | MA3X1000GLTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MA3X1000GL |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 200V 100mA Surface Mount SMini3-F2 |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 200V 100MA SMINI3 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1µA @ 200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 100mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |