Kopen MA3XD2100L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 400mV @ 1A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 15V |
| Leverancier Device Pakket: | Mini3-G1 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 12ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | MA3XD21 MA3XD2100LTR MA3XD21TR MA3XD21TR-ND |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 125°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MA3XD2100L |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 15V 1A Surface Mount Mini3-G1 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 15V 1A MINI3 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1.5mA @ 6V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 1A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 180pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |