MA5KP54CA
MA5KP54CA
Onderdeel nummer:
MA5KP54CA
Beschrijving:
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO204AR
beschikbare kwaliteit:
15247 Pieces
Data papier:
MA5KP54CA.pdf
Invoering
Kopen MA5KP54CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):54V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:87.1V
Spanning - Onderbreking (Min):60V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:5000W (5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3973
1086-3973-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA5KP54CA
Beschrijving:TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):57A