Kopen MA6X12200L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Leverancier Device Pakket: | Mini6-G2 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 10ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Andere namen: | MA6X12200LTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MA6X12200L |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 2 Pair Common Anode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SOT-23-6 |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 2 Pair Common Anode |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI6 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 75V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 100mA (DC) |
| Email: | [email protected] |