Kopen MAC4DSNT4G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK-3 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | MAC4DSNT4G-ND MAC4DSNT4GOSTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 34 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAC4DSNT4G |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Surface Mount DPAK-3 |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 40A @ 60Hz |
| Current - Hold (IH) (Max): | 15mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |