Kopen MAL202118222E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 1.78A |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 2222 021 18222 222202118222 4083PHBK |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL202118222E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 40 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 99 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 99 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL |
| Capaciteit: | 2200µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |