MAL202118222E3
MAL202118222E3
Onderdeel nummer:
MAL202118222E3
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL
Data papier:
MAL202118222E3.pdf
Invoering
Kopen MAL202118222E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm)
Serie:ASM 021
Ripple Current:1.78A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:2222 021 18222
4083PHBK
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL202118222E3
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:40 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:2200µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 99 mOhm 8000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):99 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL
Capaciteit:2200µF