MAL202129331E3
MAL202129331E3
Onderdeel nummer:
MAL202129331E3
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 100V AXIAL
Data papier:
MAL202129331E3.pdf
Invoering
Kopen MAL202129331E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm)
Serie:021 ASM
Ripple Current:740mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL202129331E3
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:400 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:330µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 420 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):420 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 100V AXIAL
Capaciteit:330µF