Kopen MAL209337271E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | 093 PMG-SI |
| Ripple Current: | 1.64A @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL209337271E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 470 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 610 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 610 mOhm @ 120Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP |
| Capaciteit: | 270µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |