Kopen MAL210616224E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Serie: | 106 PED-ST |
| Ripple Current: | 40A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL210616224E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedantie: | 8 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 8.925" (226.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 220000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 220000UF 25V SCREW |
| Capaciteit: | 220000µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |