Kopen MAL210658103E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Serie: | 106 PED-ST |
| Ripple Current: | 17A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL210658103E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedantie: | 9 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.535" (89.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10000µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 12 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10000UF 63V SCREW |
| Capaciteit: | 10000µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |