Kopen MAL211834471E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia x 0.709" L (8.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 179mA |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 2222 118 34471 222211834471 4107PHTB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL211834471E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 1 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.19 Ohm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.19 Ohm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL |
| Capaciteit: | 470µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |