Kopen MAL212325339 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) |
| Serie: | 123 SAL-A |
| Ripple Current: | 89mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL212325339 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 2 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 33µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 8.4 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8.4 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 33UF 20% 16V AXIAL |
| Capaciteit: | 33µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |