MAL212366221
MAL212366221
Onderdeel nummer:
MAL212366221
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16798 Pieces
Data papier:
MAL212366221.pdf
Invoering
Kopen MAL212366221 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:460mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL212366221
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:600 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:220µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.5 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.5 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
Capaciteit:220µF