Kopen MAL212856478E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | 128 SAL-RPM |
| Ripple Current: | 25.3mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL212856478E3 |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | 0.205" (5.20mm) |
| Impedantie: | 3.5 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µF 25V Aluminum Capacitors Radial 43 Ohm @ 100Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 43 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL |
| Capaciteit: | 4.7µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |