MAL213639479E3
Onderdeel nummer:
MAL213639479E3
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
MAL213639479E3.pdf
Invoering
Kopen MAL213639479E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:136 RVI
Ripple Current:157.5mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL213639479E3
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:320 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:47µF