Kopen MAL213824151E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.303" Dia x 0.500" L (7.70mm x 12.70mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 140mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL213824151E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 950 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.1 Ohm @ 100kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL |
| Capaciteit: | 150µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |