MAL213824151E3
MAL213824151E3
Onderdeel nummer:
MAL213824151E3
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Data papier:
MAL213824151E3.pdf
Invoering
Kopen MAL213824151E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.303" Dia x 0.500" L (7.70mm x 12.70mm)
Serie:138 AML
Ripple Current:140mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL213824151E3
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:950 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.1 Ohm @ 100kHz
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Capaciteit:150µF