Kopen MAL213829689E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia x 1.181" L (10.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 300mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL213829689E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 970 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 68µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.7 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.7 Ohm @ 100kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 68UF 20% 100V AXIAL |
| Capaciteit: | 68µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |