Kopen MAL213844682E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 1.88A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL213844682E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 110 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 6800µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 85 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 85 mOhm @ 100kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 6800UF 20% 10V AXIAL |
| Capaciteit: | 6800µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |