MAL214260331E3
Onderdeel nummer:
MAL214260331E3
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
MAL214260331E3.pdf
Invoering
Kopen MAL214260331E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:142 RHS
Ripple Current:350mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL214260331E3
Lifetime @ Temp.:2500 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2500 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:330µF