MAL214636681E3
MAL214636681E3
Onderdeel nummer:
MAL214636681E3
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
MAL214636681E3.pdf
Invoering
Kopen MAL214636681E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, 146 RTI
Ripple Current:1.25A
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL214636681E3
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:60 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:680µF