Kopen MAL218097002E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm) |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | 180 CPS |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 4A @ 100kHz |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 4765PHDKR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL218097002E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 20 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 82µF ±20% 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 82µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |