Kopen MALSECV00AH368EARK met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | ECV |
| Ripple Current: | 500mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MALSECV00AH368EARK |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 310 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 310 mOhm @ 120Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD |
| Capaciteit: | 680µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |