MAP5KE18CA
MAP5KE18CA
Onderdeel nummer:
MAP5KE18CA
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO41
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16960 Pieces
Data papier:
MAP5KE18CA.pdf
Invoering
Kopen MAP5KE18CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:29.2V
Spanning - Onderbreking (Min):20V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AL (DO-41)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:500W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen:1086-4351
1086-4351-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAP5KE18CA
Beschrijving:TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO41
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):17.2A