Kopen MAX1062ACUB+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | 200k |
| Reference Type: | External |
| Verhouding - S / H: ADC: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal ingangen: | 1 |
| Aantal bits: | 14 |
| Aantal A / D omzetters: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1062ACUB+ |
| Input Type: | Single Ended |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 14 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC ADC 14BIT 200KSPS 10-UMAX |
| data Interface: | SPI |
| Configuratie: | S/H-ADC |
| architectuur: | SAR |
| Email: | [email protected] |